Buď grafikem v Roast Different!

Roast different tvoří tým lidí se zkušenostmi z gastronomie, který se věnuje tvorbě kvalitního obsahu o kávě a kávové kultuře v Česku a na Slovensku. Naším cílem je vytvořit virtuální svět pro všechny, kteří se zajímají o kávu a svět gastronomie a chtějí vědět více. Tvoříme podcast a webový magazín zaměřený na tuto problematiku.

Hledáme k sobě kreativního a samostatného grafika nebo grafičku, který nebo která pomůže náš projekt posunout o krok dál. Potřebujeme někoho, kdo se zvládne starat o grafiku a sociální sítě Roast Different a kdo nebude jen čekat na úkoly, vlastním nápadům se u nás meze nekladou.

Kdo bys měla/měl být?

  • Samostatný člověk, který ale dokáže komunikovat se zbytkem týmu
  • Kreativní duch, co se nebojí nových nápadů, zároveň ale zvládne držet koncept
  • Je na tebe spolehnutí a zvládáš své úkoly
  • Máš zkušenost se správou sociálních sítí a zvládneš se starat vizuální komunikaci
  • Rád se učíš a posouváš svoje hranice, už ale ovládáš programy jako je Photoshop nebo Illustrator
  • Umíš pracovat s fotoaparátem i upravovat fotky
  • Pokud umíš pracovat s videem a zvukem, jenom dobře

Náplň práce:

  • Tvorba grafiky pro Roast Different v tištěné ale i digitalní podobě
  • Tvorba grafiky pro spřátelené projeky
  • Tvorba grafiky a správa sociálních sítí
  • Kreativní dizajnové řešení pro projekty spadající pod Roast Different
  • Odpovědnost za jednotný vizuál projektu a vizuální komunikaci
  • Tvorba marketingových materiálů
  • Práce s fotoaparátem a úprava fotek

Co ti můžeme nabídnout…

  • Práci na start-up projektu o kávě s možností rozvoje
  • Místo v týmu přátelských lidí
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • Zařízení a licence, pokud potřebuješ, ale určitě můžeš využívat vlastní
  • Prostor k růstu a vyjádření tvých názorů a nápadů

Plat a nástup

  • 150 Kč/hod Bratislava, Brno, Praha,… , part time anebo fulltime

Finální odměna se odvíjí od formy spolupráce part time/fulltime, ale i od tvých předchozích zkušeností či portfólia.

Kdy bys mohla/mohl nastoupiť?

Pošli svůj životopis s přiloženým portfóliem e-mailem Máriovi. Jako předmět uveď “Budu grafikem v Roast Different!

Odpovíme obratem do několika hodin.

Jsme svobodný magazín, který spojuje informace o kávě, kávové kultuře a tématech, která ji rozšiřují. V naší práci s kávou jsme uviděli krásu, která nepatří jen úzké skupině odborníků. Je to krása, kterou může každý ochutnat. Představte si virtuální hub spojující všechny informace, které potřebujete, abyste pronikli do světa kávy.

To je Roast Different.